{{user.FirstName+" "+user.LastName}}

Nastavení účtu
Odhlásit se

Podzimní soustředění 2022 je tady!

Registrace na KoMáŘí soustředění 7. až 9. října 2022 je spuštěna! I letos se můžeš těšit na spoustu zábavných přednášek a her v důvěrně známém areálu v Obůrce u Blanska.

Sraz bude v pátek 7. 10. v 16:00 ve vestibulu brněnského Hlavního nádraží. Příjezd v neděli 9. 10. v 14:10 tamtéž.

Tak neváhej, vyplň formulář a zaplať účastnický poplatek 250 Kč na účet (QR kód, výpis účtu). Momentálně je kapacita soustředění podle přihlášených naplněna, ale podmínkou přijetí je také co nejdřívější uhrazení účastnického poplatku, nejpozději do 3. 10. Pokud do tohoto data poplatek neuhradí všichni přihlášení na 1.–20. pozici, budou následně na volná místa na soustředění přednostně přijati zájemci na 21. a dalších místech, kteří zároveň již poplatek uhradili. V případě, že jsi na 21. a dalších místech, zašleš poplatek, ale na soustředění se nedostaneš, poplatek ti vrátíme v plné výši. O svém přijetí/nepřijetí se dozvíš na těchto stránkách.

Také se může stát, že někdo na poslední chvíli onemocní, v takovém případě budeme náhradníky kontaktovat telefonicky.

Každý účastník odevzdá při odjezdu prohlášení o bezinfekčnosti a GDPR. V tuto chvíli není OTN (očkování/test/prodělání) potřeba. Musíme se však orientovat podle platných hygienických pravidel.

Upřesňující informace Ti včas pošleme mailem. Těšíme se na Tebe!

Seznam účastníků

# Jméno Příjmení Zaplatil Přijat
{{$index+1}} {{row.FirstName}} {{row.LastName}} {{row.Pay==1?'Ano':'Ne'}} {{row.Accepted==1?'Ano':'Čeká'}}

Registrace